Titles you rated
CloserRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 4.0
The Other WomanRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Just Friends?Rated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 3.0