Series
Ratings
101
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5- Dibo the Gift DragonRated ★ 3.5
- LarvaRated ★ 3.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 살롱드립Rated ★ 4.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.5
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0- Produce X 101Rated ★ 2.5
LOUDRated ★ 2.0- Road to Kingdom: ACE OF ACERated ★ 0.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
- Sister's Slam DunkRated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 2.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Amazing SaturdayRated ★ 3.0- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 3.0