Titles you rated
The MarvelsRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0