Series
Ratings
213
A je to!Rated ★ 3.5
Petite Princess YucieRated ★ 3.5
Dragon TalesRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 4.5
Blue's CluesRated ★ 4.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
- 아기와 나Rated ★ 3.0
Neighborhood StoryRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 슈퍼갤즈Rated ★ 3.5
- Run HanyRated ★ 3.5
- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0