Titles you rated
The FavouriteRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The TableRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0