Titles you rated
- First LoveRated ★ 4.0
Legend of AmbitionRated ★ 4.0
She is WowRated ★ 3.5- Moon HeeRated ★ 3.0
- Juliet's ManRated ★ 3.5
- Perfect LoveRated ★ 3.5
- My Lovely FamilyRated ★ 3.0
- Unstoppable MarriageRated ★ 3.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 3.5
My Dear CatRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 4.5- School Season 1Rated ★ 2.5
Tears of the DragonRated ★ 3.5
StyleRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
- Kuk HeeRated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0