Series
Ratings
47
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan: Counter RocketsRated ★ 0.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
- Secret RelationshipRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
Dead to MeRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 4.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0