Series
Ratings
27
My MisterRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0