Movies
Ratings
706
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 1.5
The PrisonRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5