Series
Ratings
20
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.0