Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5