Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
EmmaRated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
MisfitsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0