Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0