Movies
Ratings
279
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.5
The Woman Who RanRated ★ 0.5
The BeachRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
LambRated ★ 0.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0