Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0