Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 0.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 1.0
Wreck-It RalphRated ★ 0.5
Happy FeetRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 2.0
King of PrismRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 0.5
Blades of GloryRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 1.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
UpRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
King of Prism: Pride the HeroRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0