Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
Last MileRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0- DreamRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5