Movies
Ratings
314
SteveRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Licorice PizzaRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
MirrorRated ★ 3.5
ErosRated ★ 3.0
CircleRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.5
Fin De SiecleRated ★ 3.0
The Man with Three CoffinsRated ★ 4.5
301, 302Rated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
Un Chien AndalouRated ★ 2.5