Series
Ratings
47
Black KnightRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Cells at Work!!Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0