Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Working: What We Do All DayRated ★ 4.5
Desperate Mr. XRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0