Series
Ratings
17
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0