Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Blue JayRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0