Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
ZombilleniumRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
PixelsRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 2.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.0