Series
Ratings
45
Them Season 1Rated ★ 4.0
The Bastard Son & The Devil HimselfRated ★ 2.0
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
Creature CommandosRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Win or LoseRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.0
BroadchurchRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
RatchedRated ★ 2.0