Titles you rated
Cheo YongRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0