Movies
Ratings
128
Green BookRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
The KingRated ★ 4.0