Titles you rated
Men in Black IIRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0