Movies
Ratings
377
EquilibriumRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Ron Clark StoryRated ★ 2.0
JulesRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
Totto-chan: The Little Girl at the WindowRated ★ 5.0
LeoRated ★ 4.5