Series
Ratings
68
StrangerRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0