Titles you rated
Deepwater HorizonRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0