Movies
Ratings
16
The Blind SideRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 1.0
Wolf ChildrenRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 1.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 0.5