Series
Ratings
20
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
MisfitsRated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 1.5- SkinsRated ★ 1.5
SkinsRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Zettai KareshiRated ★ 1.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 0.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Beijing My LoveRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 1.5
Big ManRated ★ 1.5