Titles you rated
Dong YiRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Detectives in TroubleRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.5
Shin DonRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 5.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
Make a WishRated ★ 4.0
Wonderful MamaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Everybody Say KimchiRated ★ 5.0
The VirusRated ★ 4.5
Road No. 1Rated ★ 3.5
Medical Top TeamRated ★ 4.5