Movies
Ratings
20
Billy ElliotRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
MommyRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0