Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
2046Rated ★ 2.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0- The Armpit Hair GirlRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 3.0
AfterRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5