Movies
Ratings
15
TangledRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0