Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0