Titles you rated
Attila MarcelRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Haute CuisineRated ★ 5.0
What IfRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 4.5
The Music TeacherRated ★ 4.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 5.0