Series
Ratings
13
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0