Movies
Ratings
407
The MartianRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Love ExposureRated ★ 5.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.5
3 NinjasRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0