Titles you rated
White ChristmasRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- Coffee HouseRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0