Titles you rated
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Spiritual Teacher, Kyoko OdagiriRated ★ 5.0- Operation Love SpecialsRated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Left-Eye DetectiveRated ★ 5.0
The Black SwindlerRated ★ 5.0
ShinzanmonoRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
- BOSSRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0