Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0