Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.5- GokusenRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5