Movies
Ratings
664
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
How to Play BaseballRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
BargainRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5