Series
Ratings
17
First Wives' ClubRated ★ 0.5
Bad GuyRated ★ 1.0
Twinkle TwinkleRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 0.5
DamagesRated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 1.0
DamagesRated ★ 0.5- The Fugitive LawyerRated ★ 1.0
- Wの悲劇Rated ★ 1.0
Big ManRated ★ 1.0
DamagesRated ★ 0.5- Palace of DreamsRated ★ 0.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 0.5
Black MirrorRated ★ 0.5- Love Is All AroundRated ★ 1.0