Titles you rated
49 DaysRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 2.5
Angry MomRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 4.0