Series
Ratings
67
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Darwin's GameRated ★ 3.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
King of DesertRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5