Movies
Ratings
104
HairsprayRated ★ 3.0
BeastlyRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.0
StardustRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.0
Into the WoodsRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0