Titles you rated
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Heart to HeartRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 2.0
Two WeeksRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5